Telefon : 0536 832 08 33
>
Vds Satın Al

Vds Satın Al

Vds Satın Al

VDS SATIN AL

Vds Sunucu Satın Almak için Vds Sunucu Paketlerimizi İnceleye Bilrisiniz.
Bronz Paket
Düşük Gereksinimler İsteyeyen Projeleriniz İçin Uygundur.
55,99 ₺/yerine
29,99 ₺/Ay

islemci
1 Core İşlemci
ram
1 GB Ram
Disk
35 GB SSD Disk alanı
Trafik
Limitsiz Aylık Trafik
oto-kulrum
Otomatik Kurulum
Silver Paket
Genel Gereksinimleri Sunucu İhtiyaçlarınız için Uygundur
64,99 ₺/yerine
39,99 ₺/Ay

islemci
2 Core İşlemci
ram
3 GB Ram
Disk
40 GB SSD Disk alanı
Trafik
Limitsiz Aylık Trafik
oto-kulrum
Otomatik Kurulum
Altın Paket
Yüksek Tüketimli Proje İhtiyaçlarınız İçin Uygundur
75,99 ₺/yerine
49,99 ₺/Ay

islemci
2 Core İşlemci
ram
4 GB Ram
Disk
50 GB SSD Disk alanı
Trafik
Limitsiz Aylık Trafik
oto-kulrum
Otomatik Kurulum
Elmas Paket
Profesyonel Ve Kurumsal İhtiyaçlarnız İçin Uygundur.
110,99 ₺/yerine
69,99 ₺/Ay

islemci
4 Core İşlemci
ram
8 GB Ram
Disk
70 GB SSD Disk alanı
Trafik
Limitsiz Aylık Trafik
oto-kulrum
Otomatik Kurulum

VDS SATIN AL

Vds sunucu satın almak için en iyi sunucuyu bulmak gerçekten uğaştırıcı kenchost sayesinde en uygun fiyatla vds sunucu satın ala bilirsiniz vds sunucu satın almak gerçekten çogu zaman iyi bir tercih oluyor çünkü vds sunucu fiziksel sunucuya kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor buda sunucunuzu daha uygun fiyata almanıza bu sayede sunucu maliyetinizi en düşük'te tutacaksınız vds sunucunuzu açmak için yapmanız gereken en önemli adım projenize en uygun sunucyu bulmak eğer sizde uygun fiyatlı sunucu arıyorsanız kenchostu tercih ede bilirsiniz vds sunucu serivenünüzde sizlere yardımcı olabiliriz . Bizlere canlı destekten iletişime geçerek size en uygun vds sunucusunu bulalım vds satın almak için en uygun çözüm kenchost'dur :)

server-sunucu

Sunucu Nedir

Sunucu, teknolojik bir çağda yaşadığımız şu günlerde son derece büyük bir öneme sahiptir. Sunucular genel olarak elektronik ortamda bulunan verilerin kullanıcılar tarafından erişebileceği biçimde barındırdığı sistem olarak ifade edilmektedir. Sunucu dendiği zaman akla fiziksel bir cihaz gelmektedir. Veri barındırma imkanı bulunan özel yazılımlardır. Bu doğrultuda kullanıcılara en uygun şekilde içeriklerin sunulması mümkün hale gelmektedir.

Farkımız

Eğer kaliteli hizmet almak istiyorsanız doğru adres desiniz diğer sanal sunucu sağlayıcları gibi fiziksel sunucuları yüksek yük altında tutmyoruz fiziksel sunucularımızı maks sanal sunucu sayısını geçik'ten sonra fiziksel sunucu yeni sanal sunucu eklenmesi kapatılır bu şekilde sunucunuz başkaların yükü yüzünden kasmaz veya donmaz. Alt Yapımızı elimizden geldiğince yenilemeye ve büyütmeye devam edeceğiz

Bir bilgisayar sunucusu, bir ağ üzerinden erişilebilen hizmetler sunar. Erişilen bu hizmetler donanımsal veya yazılımsal olabilir. İstemci adı verilen başka bir bilgisayarın isteklerine göre işlemleri yürüten bilgisayardır. "İstemci / sunucu" ilişkisini sık sık duymamızın nedeni budur. Örneğin, bir kullanıcı (istemci tarafı) bir web tarayıcısı kullanarak bir web sitesini arayacaktır, böylece ikincisi onu görüntüleyebilir, web sunucusu olan HTTP sunucusuna bir istekte bulunacaktır.

Sunucu Hizmetlerinin Kapsamı Nedir?

İki istemci sunucu verileri elektriksel olarak paylaşabilir. Bir bilgisayar sunucusu, bir web tarayıcısı aracılığıyla bir web sitesine erişim sağlamayı, e-postaları toplamayı ve göndermeyi, veritabanlarını depolamayı ve danışmayı, e-ticaret sitelerini yönetmeyi, bir paylaşım ağı oluşturmayı mümkün kılar. Web sitelerine erişim ve bir hizmet olarak yazılım barındırma kullanılabilir. Son olarak sunucu yazılımı, verileri bilgisayar korsanlarına karşı korumayı, bilgi sisteminin yönetimini merkezileştirmeyi ve kaynaklarını paylaşmayı mümkün kılar.

Sunucular Ne İşe Yarar?

Sunucuların en temel kullanım amacı kullanıcılara çeşitli verileri sunabilmektir. Kullanıcıların söz konusu verilere dilediklerinde ulaşabilmeleri için 7/24 sunucu hizmetinin verilmesi gerekir. Bunun yanı sıra enerji kaynağı sorununu bertaraf edebilmek için kesintisiz bir şekilde güç kaynağı ve aşırı ısınmaların önüne geçebilmek için soğutma sistemlerinin bulunması gerekmektedir. Bu doğrultuda kullanıcıların verilerek ulaşımı da en iyi şekilde sağlanmaktadır. Sunucular için sunulan farklı görevler vardır. Söz konusu görevlerin yerine getirilmesi için özel donanımlara sahip olması gerekir. Örneğin, bir mail için e-posta sunucusuna ihtiyaç duyulmaktadır.

Profesyonel Sunucu Çözümleri

Profesyonel ve kaliteli sunucu çözümleri ile eşsiz bir deneyim elde etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli hizmetler sunan firmamızı siz de tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Windows sunucu kurabilir miyim?

Sanal sunucu paketleri kapsamında sizlere sunulan çözümler bağlamında Windows sunucu kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu çözüm bütün paketler için geçerlidir.

SSD bulut sunucu hizmeti kurumsal çözümler için uygun mudur?

Kurumsal çözümler arasında en dikkat çeken seçeneklerden bir tanesi de SSD bulut sunucu hizmetidir. Tamamen kurumsal bir çözüm olarak geliştirilen bu hizmet kapsamında %100 yedek hizmeti sunulmaktadır. 1000’i aşkın kurumsal markanın yararlandığı bu çözüm kurumsallığının yanı sıra en güçlü seçeneklerden bir tanesi olmayı da başarır. Siz de bu çözümle kaliteli ve kullanışlı bir seçenekten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

VDS/VPS sanal sunucu nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server) İngilizce ifadesinin kısaltmasıdır. Yani sanal atanan kaynaklar ile elde edilen sunucu sistemidir. Bu yöntem diğer sanallaştırma teknolojilerine göre daha performanslı ve güvenlidir. Ana sunuVDS, VDS, Virtual Dedicated Server olarak bilinen kavramın kısaltmasıdır. Atanmış Sanal Kaynaklar olarak Türkçeleştirilebilecek olan VDS; benzer sanallaştırma teknolojilerine göre yüksek performans ve kaliteli çözümler üretmeyi sağlar. Bu nedenle de gün geçtikçe daha fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Atanmış kaynakların sadece atandıkları kullanıcılar tarafından işlenebilmesi sayesinde kaynak verimliliğinden söz etmek gerekmektedir. Diğer sistemlerde kullanımın birbirini etkilemesi söz konusu olurken VDS sunucu çözümlerinde bu tür bir sonuç ortaya çıkmaz.

Sanal sunucu paketleri kapsamında oyun sunucusu kurdurmak mümkün mü?

Sanal sunucu paketleri kapsamında Kenchost’tan hizmet alan müşterilerimizin ouun sunucusu kurmak adına çözümlerden faydalanabileceğini ifade edebiliriz. Bu konuda destek almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VVDS/VPS sunucuların teslimat süresi ne kadardır?

VDS/VPS sunucu siparişleriniz alındıktan ve işlem onaylandıktan sonra en kısa süre içerisinde teslimat süreci gerçekleşir. Sipariş sonrasında sürecin maksimum 24 saat sürmesi planlanmaktadır.

VDS/VPS sanal sunucunun avantajları nelerdir?

Paylaşımlı sunucularda kullanıcıların dezavantajına olacak pek çok seçenek vardır. Bu durum performans düşüklüğüne yol açtığı gibi zaman zaman sunucu hatalarını da beraberinde getirmektedir. Ancak VDS/VPS sunucularda sunucu kaynaklı sorunlar en aza indirilir. Ayarların kullanıcılar tarafından yapılması ve sunucunun projeye uyumlu bir şekilde ayarlanması sayesinde daha başarılı sonuçlara ulaşmak muhtemel olacaktır. Yeni nesil sunucu olarak da bilinen VDS ile beklentilerinize cevap almanın ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz.

SSD sunucu nedir?

Bulut sunucular, yüksek performans yakalamak ve daha kaliteli çözümler üretmek adına tercih edilen oldukça özel seçeneklerden bir tanesidir. Performansın yanı sıra dinamik ölçeklenebilirlik ve ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmesi de SSD sunucuların ön plana çıkan nitelikleridir. Yedekleme konusunda %100 avantaj getirmesi ve sanal sunucu olarak kalitesini ön plana çıkarması SSD sunucularla alakalı dikkat çeken detaylardır.

VDS/VPS sunucularla kaç site yayınlanabilir?

VDS/VPS sunucularla yayına alabileceğiniz site sayısının herhangi bir sınırlaması yoktur. Zira her web sitesinin tüketeceği alan ve ihtiyaç duyduğu performans farklı farklıdır. Sizin için en uygun VDS/VPS sunucu paketini web sitelerinizin performansını değerlendirerek belirlemeniz çok daha doğru olacaktır. Aksi takdirde satın aldığınız sunucu sizin için yetersiz kalacaktır. Bu konuda profesyonel bir çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Top